İnternetten Para Kazanma Siteleri

2017 yılında internetten para kazanabilmenizi sağlayabilecek, internetten para kazandıran siteler, internetten para kazanmanın yolları.

Günlük yaşamın bir parçası haline gelen internet, aradığımız her türlü ürüne ve hizmete ulaşmamıza da yardımcı oluyor. Ülkemizde yaşayan her 3 kişiden birinin internet alışverişi gerçekleştirdiğini düşündüğünüzde, internet ekonomisinin büyüklüğünü de anlayabilirsiniz.

Kurumlar kadar bireylerin de kazanç elde edebileceği internet ekonomisi sayesinde pek çok farklı alanda gelir elde edebilirsiniz.

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazanabileceğiniz pek çok farklı model vardır. Siz de kendinize en uygun olan modeli seçebilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BiOnluk: Bir hizmet platformu olarak kurulan sitede, satıcı profili oluşturarak uzmanlık alanlarınızla verebileceğiniz hizmetleri listeleyebilirsiniz. En düşük ücretin 10 TL olarak belirlenebildiği platform, talep edilen ücretlerde herhangi bir üst sınır uygulamamaktadır. Özellikle grafik tasarım, içerik ve hesap yönetimi gibi alanlarda aktif birçok talep bulunmaktadır.

SadeceOn: BiOnluk gibi çalışan ve yine en düşük ücretin 10 TL olduğu site, alıcılar ile hizmet sağlayıcılar arasında bir pazar yeri oluşturmaktadır.

GelirOrtakları - Affiliate Programları: Özellikle teknoloji ve moda konularındaki blog ve sitelerin büyük gelirler kazanmasına yardımcı olan sistemlerden bir diğeri de affiliate programlarıdır. Markalar adına yeni bir satış kanalı oluşturmayı amaçlayan sistem sayesinde, web sitenizden yönlenerek ilgili markadaki alışverişini tamamlayan kullanıcının toplam harcama tutarı üzerinden belirli bir komisyon elde edebilirsiniz.

AdSense: Web bilgisi olan ve içerik yaratabilen kişilere yüksek gelir kazanma şansı sunan sistemlerden biri de Google tarafından sunulan AdSense platformudur. Web sitenizde kullanıcılara özelleştirilmiş reklamlar göstermenizi sağlayan sistem, Google tarafından alınan ücretin belirli bir kısmına hak kazanmanızı sağlar.

YouTube: İleri düzeyde bilgi gerektirmeden kendi videolarınızı yayınlamanızı sağlayan YouTube da kanal sahiplerinin gelir elde etmesi için faydalı bir platformdur. Videolarınızın başında, ortasında ya da sonunda yayınlanan reklamlar sayesinde gelir elde edebilir ve izlenme sayınız arttıkça gelirlerinizi katlayabilirsiniz.

Etsy: El becerileri gelişmiş kişilerin, kendi ürettikleri ürünleri satmalarını sağlayan bir platformdur. Ülkemizde de yaygın şekilde kullanılan site, takı ve aksesuarlardan bebek ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürün satışı gerçekleştirmektedir. Dilenirse özel yapım ürünler de satışa sunulabilir.

Eğer İnternetten Para Kazanma Siteleri hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, bu linke tıklayarak Master Kazanç kitabını okuyabilirsiniz.

YeniYeti Bülteni

En popüler yazılardan derlediğimiz, en güncel bilgileri edinmek için bültenimize kayıt olun!